Remy Gramser - Groepsleider Keepers

Gepubliceerd op 02 mei 2017

Remy Gramser

Sparta’25 is blij en verheugd te kunnen melden dat Remy Gramser per direct de nieuwe groepsleider keepers wordt.
Remy gaat zich de komende tijd specifiek bezighouden met het opleiden van de keepers binnen de jeugdopleiding van Sparta’25. Remy heeft een prima keepersplan opgezet en op deze manier hopen we een grote stap vooruit te zetten in de ontwikkeling van onze keepers. Met de komst van een groepsleider keepers zal er meer aandacht zijn voor keepers, de trainers en het stimuleren/verbeteren van de keepersontwikkeling binnen Sparta’25.

Remy stelt zich voor:

Mijn naam is Remy Gramser ik ben 37 jaar, ben getrouwd en heb 2 kinderen ook zit ik in de begeleiding van de selectie. Ik ben op mijn 8e begonnen met voetballen bij Sparta’25 nadat bleek dat voetballen niet helemaal mijn ding was ben ik begonnen met keepen wat ik altijd met heel veel plezier en inzet gedaan heb. Als jonge keeper kwam ik in aanraking met keeperstrainer Pierre Wilms. Dat waren zeer leerzame jaren. Tegenwoordig wordt er veel over talenten gesproken. Doe je niet iemand tekort die heel hard werkt er altijd is en er alles probeert eruit te halen wat erin zit ook al lukt dit niet altijd!! Doorgaan en doorgaan!! Dit gaf Pierre me toentertijd mee. Pas in mijn nadagen als keeper kwam ik in de selectie van Sparta’25.Het gevoel wat ik hieraan heb overgehouden zou ik graag willen overbrengen aan al onze jeugdkeepers van Sparta. We hebben een leuke groep keeperstrainers die heel enthousiast zijn en graag hun kennis in de praktijk willen overbrengen naar onze jeugd keepers. In mijn ogen ben je een talent als je voor jezelf er alles aan doet om jezelf beter te maken op welk niveau dan ook!!!

« ga terug

Instagram

Fout: API koppeling ontbreekt

Tweets

Volg Sparta'25