Mededelingen tijdens bijeenkomsten seizoen 2019 - 2020

Gepubliceerd op 04 juli 2019

Hierbij de belangrijkste onderwerpen die tijdens de kennismakingsbijeenkomsten op 1 en 2 juli  gedeeld zijn:

- Indien u het niet eens bent met de indeling van uw zoon/dochter, gelieve een mail te sturen naar jeugdopleiding@sparta25.nl

- Indien u onze vereniging wilt ondersteunen door als trainer/leider aan de slag te willen gaan, gelieve een mail te sturen naar jeugdopleiding@sparta25.nl

- Indien u shirtsponsor wilt worden van een van onze jeugdteams, gelieve een mail te sturen naar sponsorzaken@sparta25.nl

- Vanaf aankomend seizoen zullen alle jeugdteams uitgerust worden met een wedstrijdshirt en is de uitgave van een compleet tenue gestopt. Een broek en sokken kan met 20% korting bij sportshop Laarbeek aangeschaft worden indien deze aanvraag collectief (dus voor het gehele elftal) uitgevoerd wordt

- Vanaf aankomend seizoen zullen de wedstrijdshirts niet langer centraal gewassen worden, maar door het elftal zelf. Tot aan de winterstop zal de onderbouw (tm JO13) gevraagd worden hun shirts zelf wekelijks te wassen. Na de winterstop zal dit voor de gehele jeugd (excl. JO19-1) gaan gelden

- Aankomend seizoen zal voor al onze jeugdtrainers (die in deze hoedanigheid bekend zijn bij Henri van Lierop) een traininspak ter beschikking worden gesteld. Hieromtrent zal later gedetailleerde (oa hoe deze aan te schaffen) informatie gedeeld worden. Voor degene die vorig jaar reeds een trainingspak hebben aangeschaft, zal het aanschafbedrag van 30 euro gerestitueerd worden. Indien dit voor jou van toepassing is, gelieve een mail met je naam en bankrekeningnummer te sturen naar penningmeester@sparta25.nl

 

Bij dezen wensen we jullie allen een geweldige zomervakantie toe en hopen we jullie allen in goede gezondheid bij aanvang van het nieuwe seizoen te mogen ontvangen

Jeugdcomissie en Jeugdopleiding

« ga terug

Instagram

Fout: API koppeling ontbreekt

Tweets

Volg Sparta'25